Legend Of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Legend Of Magic'e hoşgeldiniz! Sizleri aramızda görmekten çok memnunuz. Sitemiz bilindiği gibi bir rol oyunu sitesidir. Karakterinizi yaratmanızın ardından aramızda rol oyunu yapabilirsiniz. Sitemizin kurgusu ve sistemleri tarafımızca hazırlanmıştır. Her türlü sorununuzda bize ulaşmanız ve eğlenceli dakikalar geçirmeniz dileği ile.

LoM Yönetimi Sihirli Günler Diler.

Kaan kişisi. Gf1k Kaan kişisi. Puff1a Kaan kişisi. Claw1-1 Kaan kişisi. Sly1-1

00 | 00 | 00 | 00

Kaan kişisi.

3 posters
YazarMesaj
William Theodore Woodcomb
Büyüceşura Hakimi
Büyüceşura Hakimi

Taraf : Aydınlık
Soy : Melez

Kaan kişisi. Empty
MesajKonu: Kaan kişisi.   Kaan kişisi. EmptyPtsi Kas. 29, 2010 12:22 am

Öncelikle merhabalar efendim, bir başka rp sitesi ama yine ben. Ben Kaan, Antalyadayım lise üçüm falan filan geçiyorum buraları. Beni kişilik olarak ele alırsak eğer; Hakkımda konuşulanlar asla alakadar etmez beni, beni bilen biliyor bilmeyenler istediklerini konuşabilirler. Kitap okumaya bayılırım, hemen hemen herkes gibi çikolata hayatımın anlamı. En sevdiğim çikolata çeşitleri antep fıstıklı, bisküvili ve bitter. Müzik dinlemeden uyuyamam. Müzik ve kitap hayatımın büyük bi bölümünü kapsıyor zaten. Derslerim idare ediyor, sayısal öğrencisiyim. İki çocuklu bir ailenin büyük oğluyum. Alper adında yaramaz ve hiperaktif bir kardeşim ver. Yüzmeyi severim. Türkçe şarkı dinleyemiyorum. Genellikle altyazılı filmleri tercih ederim. Dublaj hatalarından bıktım çünkü. Sempatik bir kişiliğim, çok çabuk kaynaşırım insanlarla. Ve çokçabuk güvenirim yine. Beş dakika önce tanıştığım birisine kredi kartı şifremi bile verebilirim. Kredi kartım yok gerçi, örnek olsun diye söyledim x).Yaklaşık bir yıldır rp yapıyorum. Bir kaç aydır okul yüzünden ara vermiştim ama geri döndüm falan. Neyse sormak istediğiniz sorular olursa çekinmeyin sorun.
Feodora D'or
Sihir Tarihi Profesörü & Ravenclaw Bina Sorumlusu
Feodora D'or

Soy : PB

Kaan kişisi. Empty
MesajKonu: Geri: Kaan kişisi.   Kaan kişisi. EmptyPtsi Kas. 29, 2010 3:12 pm

Kaann gelmişş albino
Ruidoso de'Maréa
Müdür Yardımcısı & SYB Profesörü
Müdür Yardımcısı & SYB Profesörü
Ruidoso de'Maréa

Kaan kişisi. Empty
MesajKonu: Geri: Kaan kişisi.   Kaan kişisi. EmptyPtsi Kas. 29, 2010 4:25 pm

Öncelikle hoşgeldin siteye. Umarım eğlenirsin.

Ben de bu yıl geldim Antalya'ya üniversite dolayısıyla. Ama sınırlı yer gezdim kale içi sahiller ve şehrin içinden birkaç sokak. Hayvanat bahçesinde mangal yapılmasına ve her yeri kaplayan apartmanların burada da olmasına kıl oldum da genel olarak güzel şehir. Belki bir gün buluşma fırsatı buluruz.

Kitap konusunda ben de tam bir tutkunum. Harry Potter serisinden önce çocuk klasikleri okuyordum. Sonrasında ise önce fantastik serilere ilgi duymaya başladım. Zamanla da diğer türlere. Bugün akademik eserler (Üniversiteye geldim bir alışamadım. Sıkıcı abi. Var mı ötesi o.o) ve aşk kitapları hariç her kitabı okurum.
Büyüceşura Hakimi
Büyüceşura Hakimi

Taraf : Aydınlık
Soy : Melez

Kaan kişisi. Empty
MesajKonu: Geri: Kaan kişisi.   Kaan kişisi. EmptyPtsi Kas. 29, 2010 7:19 pm

Oh-ha! Neslihaan cheers

Teşekkür ettim, hoşbuldum ^^ Antalyadan nefret ederim. Bu seneyi saymazsak bi' senem kaldı. Sonra İstanbula gitmek istiyorum tabi. İzmir yada, farketmez. Hayvanat bahçesine bi' kere gitmiştim o da okul gezisi diye zorla götürmüşlerdi. Aşk kitaplarını ben de sevmem ama bazı akademik eserler hoşuma gidiyo, alıyorum okuyorum Very Happy

Kaan kişisi.
1 sayfadaki 1 sayfası