Legend Of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Legend Of Magic'e hoşgeldiniz! Sizleri aramızda görmekten çok memnunuz. Sitemiz bilindiği gibi bir rol oyunu sitesidir. Karakterinizi yaratmanızın ardından aramızda rol oyunu yapabilirsiniz. Sitemizin kurgusu ve sistemleri tarafımızca hazırlanmıştır. Her türlü sorununuzda bize ulaşmanız ve eğlenceli dakikalar geçirmeniz dileği ile.

LoM Yönetimi Sihirli Günler Diler.

Deniz. Su da denebilir. Gf1k Deniz. Su da denebilir. Puff1a Deniz. Su da denebilir. Claw1-1 Deniz. Su da denebilir. Sly1-1

00 | 00 | 00 | 00

Deniz. Su da denebilir.

YazarMesaj
Vanessa Vera Vieno
Seherbaz
Seherbaz
Vanessa Vera Vieno

Taraf : Kendi Kafası.
Soy : İtalyan Mafya Birliği

Deniz. Su da denebilir. Empty
MesajKonu: Deniz. Su da denebilir.   Deniz. Su da denebilir. EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 1:25 pm

Merhaba.
İzmir'den bir genel lisenin üçüncü sınıf öğrencisiyim. Tm bölümü öğrencisiyim. Dersanemi daha çok seviyorum gerçi. Raistlin Majere'ye aşığımdır. Başak burcuyum. Bekarım. Ahaha Very Happy İşte azıcık tuhaf olur karakterlerim. Çoğu kişiyi tanıyorum aslında. İlk rp nickim Serah Snape'ti. Serah nereden çıktı bilmiyorum. Severus lütfen.

Rütbemin ne olacağına karar veremedim. Beni kızı ya da karısı ya da kardeşi yapmak isteyen olursa söylesin efenim. Heleleloy loy loy kibar yarim esmerim oy hele loy loy. Ehm. Very Happy

Deniz. Su da denebilir.
1 sayfadaki 1 sayfası