Legend Of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Legend Of Magic'e hoşgeldiniz! Sizleri aramızda görmekten çok memnunuz. Sitemiz bilindiği gibi bir rol oyunu sitesidir. Karakterinizi yaratmanızın ardından aramızda rol oyunu yapabilirsiniz. Sitemizin kurgusu ve sistemleri tarafımızca hazırlanmıştır. Her türlü sorununuzda bize ulaşmanız ve eğlenceli dakikalar geçirmeniz dileği ile.

LoM Yönetimi Sihirli Günler Diler.

Berfin. Gf1k Berfin. Puff1a Berfin. Claw1-1 Berfin. Sly1-1

00 | 00 | 00 | 00

Berfin.

YazarMesaj
Delphia P. De'Lacarté
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Delphia P. De'Lacarté

Berfin. Empty
MesajKonu: Berfin.   Berfin. EmptyPaz Ara. 05, 2010 12:57 pm

Adım Berfin. Aslında iki ismim var bir diğer ismim de Nazlı. Siz istediğinizi kullanabilirsiniz hatta istediğiniz türevlerde kullanabilirsiniz(Berf, Naz, Nazo gibi) Neyse efenim şu anda 18 yaşında olup Üniversite 1. sınıfa gitmekteyim. Sınıf Öğretmenliği bölümünde okuyorum. Öhöm neyse Rp ye başlayalı yaklaşık 4-5 yıl oluyor ama bırakmıştım uzun bi zaman. Şimdiyse geri dönmenin heyecanı içindeyim. Rp ortamlarını da baya bi özlemişim doğrusu.

Bu sitede isteyen herkesle rp yapabilirim ve herkesle çabuk kaynaşırım tabi ilgi alanlarımız uyuşursa. Kitap okumaktan ve birşeyler karalamaktan( Hikaye vs anlamında) çok hoşlanırım. Ayrıca bu karakterim dışında bi karakterim daha var Merlin A.J. Brown adında. onunla da rp yapmak isteyen olursa açığım rp ye.

Müzik konusunda her tür müzik dinlerim.İlgimi çekmesi yeterli. Çabuk arkadaşlık kurarım sanırım.

Neyse benle ilgili detaylar bunlar. Ayrıntılarını öğrenmek isteyenler istediklerini sorabilirler.

Haa bu arada:
Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim Smile

Berfin.
1 sayfadaki 1 sayfası