Legend Of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Legend Of Magic'e hoşgeldiniz! Sizleri aramızda görmekten çok memnunuz. Sitemiz bilindiği gibi bir rol oyunu sitesidir. Karakterinizi yaratmanızın ardından aramızda rol oyunu yapabilirsiniz. Sitemizin kurgusu ve sistemleri tarafımızca hazırlanmıştır. Her türlü sorununuzda bize ulaşmanız ve eğlenceli dakikalar geçirmeniz dileği ile.

LoM Yönetimi Sihirli Günler Diler.

Volken *-* Gf1k Volken *-* Puff1a Volken *-* Claw1-1 Volken *-* Sly1-1

00 | 00 | 00 | 00

Volken *-*

3 posters
YazarMesaj
Medwin Favian Reginald
Kaçak
Kaçak
Medwin Favian Reginald

Taraf : İşine gelen. ^^

Volken *-* Empty
MesajKonu: Volken *-*   Volken *-* EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 4:43 pm

Öncelikle sitenin temasına hayran kaldığımı söylemek isterim.
Volkan ben, ama Volken derler. Çoğunlukla kızlar der bunu, bir harf değişikliğinin bana bir zararı dokunmaz. Dokuzuncu sınıf, anadolu lisesi öğrencisiyim ve gelecek sene yabancı dil derslerini seçmek istiyorum. Sayısaldan nefret ettim daha başından çünkü, geometrisiz ve kimyasız bir lise hayatı istiyorum. Her neyse, Mayıs'tan beri rp yapıyorum sanırım. Arkadaş zoruyla başlamıştım aslında. Ama sevdim ve bırakmadım. Diğer sitelerde "Conerus Hell Greyn", "Armando Barthram" veya bu adımla bulabilirsiniz beni. Gerçi, çoğu siteye üye olsam da çoğunda rp yazmamışımdır. Hepsine yetişemiyorum çünkü. Bazıları 5-6 sitede rp yapıyor, şaşıyorum.

Rock müzik dinlemeyi severim daha çok. Ama kulağıma güzel geleni dinlerim. Evanescence'ye taktım şu sıralar. Futbol sevmem, bu konuda yadırganmayı da sevmem. Aslında bana zorluk yaşatıyor okulda bu, ama küçüklükten gelen bir şey işte. Sevmiyorsam, bunun başkalarını neden ilgilendirdiğini de anlamıyorum. Edebiyattan nefret ediyorum, ondan ve onun aynı soruları tekrar eden kitabından. Kimyadan, öğretmen yüzünden nefret ediyorum aslında. Beden dersinde de, sıkılıyorum bu yüzden onu da sevmiyorum. Geometriyi de sevmiyorum. Ders kalmadı diyorsunuzdur, ama napıyım? Yabancı dil favorim benim. Imm, Fırat adlı leblebi çocuğun karikatürlerini severim ben. Huni karikatürleri de favorimdir hani. Fantastik kitap olmazsa okumam, HP hayranıyımdır çok büyük. Bir de ayriyetten Helena Bonham Carter yani Bellatrix fanıyımdır. Ondaki asalet kimse de yok. *-*

Photoshop kullanırım 1 senedir falan, ama öyle ustalaştığımı söyleyemem. Yeni yeni takım yapmaya başladım. Ne kadar basit olduğunu görünce de kendi yüzüme tükürmek istedim bi anda. Ben böyle, site açıp kapamayı severim. "sinTRa" nickiyle görebilirsiniz belki beni. Ama öyle forum sitelerinde de takılmam ben. İlk takıldığım site, beni nefret ettirdi böyle şeylerden. MyBB severim, Yetkinforumu sevmezdim aslında, ama rp sevdirtti bana. Üstelik gelişiyor da. Hadi hayırlısı.

Hepinizle teker teker tanışmak isterim, hoşgeldim diyorum biraz kendimi zorla kabul ettirerek. Ama biraz. *.*
Ruidoso de'Maréa
Müdür Yardımcısı & SYB Profesörü
Müdür Yardımcısı & SYB Profesörü
Ruidoso de'Maréa

Volken *-* Empty
MesajKonu: Geri: Volken *-*   Volken *-* EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 7:05 pm

Aramıza hoşgeldin. Farklı bir kurgu ve farklı bir tasarımla yeni bir şeyler yapmak istedik. Umarım seversin ve bu takılıp rp yaptığın sitelerden olur.

Tipik bir admin girişi yapmak istedim. Ortak yönlerimiz var epey. Futbol ben de sevmem mesela fazla bir erkek olsam da Very Happy Takım tutarım laf edene kızarım ama dün yenilmiş bugün kazanmış başkalarından duyarım. Topla oynanan çoğu oyuna karşı soğukluğum var aslında benim de. O yüzden doğru dürüst topa tepmişliğim yoktur diyebilirim.

Dersler konusunda lisedeyken Edebiyat'ın o kitabına ben de gıcıktım. Ama sağolsun hocalarım çok iyiydiler ve dersi sıkıcılıktan kurtardılar. Matematik ve geometriden de dört senenin dördünde de kaldım. Diğerleri dört beş bir onlar zayıftı ondan kurtardım. Ne biçim TMciydim hala şaşarım. Şimdi de Akdeniz sosyoloji kazandım bakalım.
Medwin Favian Reginald
Kaçak
Kaçak
Medwin Favian Reginald

Taraf : İşine gelen. ^^

Volken *-* Empty
MesajKonu: Geri: Volken *-*   Volken *-* EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 8:23 pm

Bizim hoca, kitaptan devam etmese çok iyi olacak aslında. Hiçbir şey öğrettiği yok kitabın. Sürekli aynı soruları tekrar ediyor.

Benimde maçları takip ettiğim yoktur, ama yenilince falan ilgilenmesem de sürekli laf ederler. İşte buna sinir olurum ben. Very Happy
Yukie Utsumi
Cadı-Büyücü
Cadı-Büyücü
Yukie Utsumi

Volken *-* Empty
MesajKonu: Geri: Volken *-*   Volken *-* EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 12:36 pm

Vay be ne çok ortak yönümüz varmış. Ammavelakin ben matematiği her ne kadar sevmesem de geometri de iyiyimdir. Belki de bu benim geometri hocamın yanlışlarını bulup onu sınıfa rezil etmemden ileri geliyordur.

Ve bende şiddetli bir şekilde dil aşığıyımdır. Bu aralar en favori dillerim: İngilizce ve Korece. Korece deyince herkes şaşırıyor nedense. Bir de koca Türkiye'de iki tanecik korece bölüm olduğuna hayret ediyorum doğrusu. Japonca'da hiç değilse biraz daha fazla bölüm var. Ama birgün İstanbul'a da Korece bölümü gelicek diye ümit ediyorum, gelirse hiç kaçırmam, yaşım kaç olursa olsun.

Neyse çok konuştum aramıza hoşgeldin. Bu mesaj her ne kadar geç yazılmış olsa da..

Volken *-*
1 sayfadaki 1 sayfası