Legend Of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Legend Of Magic'e hoşgeldiniz! Sizleri aramızda görmekten çok memnunuz. Sitemiz bilindiği gibi bir rol oyunu sitesidir. Karakterinizi yaratmanızın ardından aramızda rol oyunu yapabilirsiniz. Sitemizin kurgusu ve sistemleri tarafımızca hazırlanmıştır. Her türlü sorununuzda bize ulaşmanız ve eğlenceli dakikalar geçirmeniz dileği ile.

LoM Yönetimi Sihirli Günler Diler.

ignatius asjuëd Gf1k ignatius asjuëd Puff1a ignatius asjuëd Claw1-1 ignatius asjuëd Sly1-1

00 | 00 | 00 | 00

ignatius asjuëd

2 posters
YazarMesaj
Ignatius Asjuëd
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

ignatius asjuëd Empty
MesajKonu: ignatius asjuëd   ignatius asjuëd EmptyCuma Kas. 19, 2010 10:57 am

- ignatius asjuëd
- Hayatınızda itilip kakıldığınız bir ipte olduğunuzu düşündünüz mü? İp de değil, bütün ustalıkla bilelenmiş bir kılıcın üzerinde yara almadan yürüdüğünüzü farzedin. Yara ne kelime; ölmeden. Sanırım hayatımı bu birkaç cümleyle size anlattım. Ya bir bar tuvaletinde dünyaya geldi ruhumun kökleri ya da istenmeyen bir çocuktum, bilmiyorum. Kendimle ilgili olayları ailemle konuşmam zaten. Ailemde bile dışlandığımı düşünürsek ben insanlara nasıl sırrımı, cümlelerimi ve zihniyetimi emanet edi'cem? Güvendiğim, inandığım tek şey gökyüzünün arasını yaran Tanrı. Varlığı büyü dünyasınca yasaklanmış varlık. Amin. İşte o yüzden dualarımla ben tekim, bir de annem var. Ana kuzusu diye adlandırılan kitapta ben yokum. Hayatımdaki tek kadın o sadece.
- Karanlık Sanatlara Karşı Savunma, Biçim Değiştirme, İksir, Tılsım
- Yazar.
Seçmen Şapka
Admin
Admin
Seçmen Şapka

ignatius asjuëd Empty
MesajKonu: Geri: ignatius asjuëd   ignatius asjuëd EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 4:57 am

IV. Sınıf Gryffindor

ignatius asjuëd
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ignatius a.