Legend Of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Legend Of Magic'e hoşgeldiniz! Sizleri aramızda görmekten çok memnunuz. Sitemiz bilindiği gibi bir rol oyunu sitesidir. Karakterinizi yaratmanızın ardından aramızda rol oyunu yapabilirsiniz. Sitemizin kurgusu ve sistemleri tarafımızca hazırlanmıştır. Her türlü sorununuzda bize ulaşmanız ve eğlenceli dakikalar geçirmeniz dileği ile.

LoM Yönetimi Sihirli Günler Diler.

Leon Bravery Gf1k Leon Bravery Puff1a Leon Bravery Claw1-1 Leon Bravery Sly1-1

00 | 00 | 00 | 00

Leon Bravery

2 posters
YazarMesaj
Leon Aaron D. Bravery
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Leon Aaron D. Bravery

Leon Bravery Empty
MesajKonu: Leon Bravery   Leon Bravery EmptyCuma Kas. 26, 2010 5:33 pm

Karakter Özellikleriniz : Özgür biriyimdir. Beni kısıtlamak isteyen kuralları sürekli yıkmak ve dilediğimi yapmak isteyen tiplerdenim. Gelecek için hiçbir kariyer düşünmeyen ve dünyayı bir gezgin gibi turlamak isteyen bir büyücüyüm. Hayatın en ince ayrıntılarına ve güzelliklerine dikkat eder, değer veririm. Hayatı dolu dolu yaşayan ve devamlı içten gülümseyen bir yapım vardır. Açık sözlülüğüm başıma çok iş açmıştır. Ancak hiçbir zaman kendimi değiştirme gereği duymamışımdır. "Kişiliğimi seviyorum ve ben ney isem oyum" felsefesi hayatımı kaplamıştır. Ailemle iletişimimi kesmedim, ancak Hogwarts'taki 2. seneme girdiğimde evden kaçtım. Bana asi ruhlu veya cesaretli sıfatlarını uydurabilirsiniz. Ancak size kuralların benim için olmadığını söylemiştim. Hayatta her şeyden çok arkadaşlığa inanırım ve bazen en çok onlara güvenirim.
Bu dönem almak istediğiniz dersler : Karanlık Sanatlara Karşı Savunma, Tılsım, Biçim Değiştirme ve Sihirli Yaratıkların Bakımı Dersi.
Seviyeniz : Efsane

Seçmen Şapka
Admin
Admin
Seçmen Şapka

Leon Bravery Empty
MesajKonu: Geri: Leon Bravery   Leon Bravery EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 11:01 pm

Bir gezgin ha... Aslında güzel bir Hufflepuff olabilirsin. Ama dur bakalım. Neler görüyorum orada. Asi ve isyankar bir ruh ha... Cesursun da. Yo hayır senin yerin belli evlat.

Gryffindor V. sınıf

Leon Bravery
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Leon Aaron Dexter Bravery.